Nazywam się Marta i jestem projektantem graficznym i UI Designerem.
Specjalizuję się w projektowaniu interface'ów użytkownika na potrzeby gier, aplikacji oraz www. Moja praca obejmuje często także identyfikacje wizualną i projekty graficzne na potrzeby marketingu.

Ukończyłam Projektowanie Graficzne w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Katowicach (specjalizacja Projektowanie Graficzne).
Brałam udział w wielu warsztatach i konkursach projektowych. Moje prace ukazywały się na wystawach studenckich jak i na łamach magazynu Artboard.

Poza wieloletnim doświadczeniem jako freelancer, pracowałam między innymi dla PTWP S.A. i Gindie. Obecnie pracuje jako Marketing Artist w Artifex Mundi w Katowicach. Jako projektant graficzny z ponad 6 letnim aktywnym stażem zawodowym projektowałam z powodzeniem strony internetowe, identyfikację wizualną, aplikacje, publikacje, stoiska eventowe, kampanie marketingowe, gry planszowe i gry komputerowe.

Do największych moich projektów należą:
- Identyfikacja wizualna Artifex Mundi i pełna opieka nad nią i jej sub-brandami (AmJAM, Am Lab, identyfikacja wizualna dla My Brother rabbit i Irony Curtain, projektowanie gadżetów, edycji kolekcjonerskich, publikacji itp)

- Identyfikacja wizualna i projekt sklepu internetowego dla Gindie.pl

- Identyfikacja wizualna i projekt graficzny gry karcianej Enchanters (pol. Zaklinacze)

- Identyfikacha wizualna i projekt UI/UX gry komputerowej Ignis: Duels of Wizards (work in progress)


Posiadam certyfikaty z projektowania interface'ów użytkownika International Design Foundation i Komunikacji bez przemocy (NVC). Ponadto uczestniczyłam w warsztatach artystycznych prowadzonych przez Konrada Czernika, Sławka Fedorczuka i Grzegorza Przybysia.
Jestem corocznym uczestnikiem Promised Land Art Festival w Łodzi organizowanym przez CD Projekt Red.

using allyou.net